| Vlad93 a întrebat:

sunt Vlad am 18 ani nu am nici o prietena.Incerc si tot incerc sa fac rost. ies in oras, vorbesc cu ele... Ce ar trebui sa fac? Am dat la intalniri de mi-a venit mie boala; le invitam in oras la un suc sau ce vroiau ele, le plateam si consumatia... ajutati-ma sa inteleg si eu? Si nu imi este rusine sa spun asta.

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Vlad ideea e ca tu nu ai experienta si nu sti sa te porti cu femeile happy! Ideea nu e sa le platesti consumatia,cu asta nu o sa rezolvi nimic,crezi ca daca le platesti consumatia o sa iasa cu tine? Tu ai mult de invatat,trebuie sa lucrezi lla modul de abordare,sa lucrezi la tine in primul rand,sa inveti sa te educi in asa fel incat sa devii cat mai atragator pentru femei, si nu ma refer aici la aspectul fizicwinking! Degeaba iesi tu cu el povestiti jum de ora va pupati pe obraz de larevedere si gatawinking! Tu trebuie sa inveti sai creezi emotii acelei fete incat ea sa te doreasca! Ai dat la italniri de ti-a venit boala? nu cred,,, daca ai avut 10 inlaniri in care te-ai comportat la fel si ai vazut ca nu merge? atunci inseamna ca ai tu o problema si trebuie sa schimbi ceva la tine! Nu e usor sa inveti,dar e bine totusi ca nu ai stat pe tusha si ai incercatwinking! Uite poate ar trebui pentru inceput sa incerci altfel,eu am avut multe fete, si sa cuceresc o fata draguta nu mie chiar asa de greu si cu toate astea intalnirile la cafenea sau in genul asta nu sunt punctul meu forte si sincer chiar nu imi plac, pentru ca nu ma simt in largul meu.De aceea nu prea accept sa am prima intalnire cu o fata intr-o cafeneawinking,plus nenumarate priviri din cafenea care se mai uita la tine! Tu nu ai nici o problema,nu e vina ta,singurul lucru unde gresesti e ca nu sti sa te comporti cu femeile si sa le cuceresti! Asta trebuie sa intelegi tu.Din ce ai scris dai impresia ca sti sa te comporti cu femeile si totusi nu intelegi unde gresesti si ca ar fi o problema la ele sau in alta parte! Dar nu e asa,ti-am spus problema ta e ca nu sti sa le cuceresti,si sper ca realizezi asta! E bine ca ai reusit sa duci acele fete la o intalnire,e un prim pas important si foarte bun ideea e capartea importanta incepe de acolo inainte happy! Un exercitiu din care ai cel mai mult de invatat desi e destul de greu la inceput este agatatul pe strada,cand reusesti sa te descurci cu asa ceva ins ca ai impuscat mai multi iepuri deodata,(cand vei reusi sa abordezi fete pe strada relaxat si ara frica de refuz, sau fara sa te blochezi la vreun refuz ) in primul rand treci peste jena,+ inveti sa treci peste esecuri + intalnesti o gramada de tipe, si vei invata cate ceva de la fiecare pentru ca niciodata nu vei intalni o tipa la felwinking! Trebue sa intelegi ca daca o fata accepta sa iasa cu tine la o intalnire in procent de 40 % sa spun e sigur ata,doar a vazut ceva la tine ca altel nu iesa cu tinewinking! Un sfat important ar fi sa nu alergi dupa femeiwinking si mai ales ce gresesc majoritatea e ca atunci cand le place tare o fata se tem sa nu o piarda, motiv pentru care se intampla fix ceea ce nu isi doresc sad! Consider ca te-as putea ajuta, scriem in privatcum a decurs ultima ta intalnire cat de cat in detaliu cu amanuntele importante si am sa-ti dau niste sfaturi si o sa incerc sa vad unde gresestiwinking! ca asa nu am de unde sa stiu din ce ai spus mai suswinking! Daca consider ca ti-as putea i de folos scriemi si o sa incerc sa te ajutwinking! Bafta!

7 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Pt inceput incearca sa iesi cu baieti prima oara prin oras.si asa o sa vezi fete mai multe si incerci sa intri in vb cu ele fi gentil. amabil nu badaran si prost.asa si dupa aia o sa iti faci o prietena si cel mai important dupa ce cunosti o fata nu fi repezit cu ea incearca sa fi cat mai calm chiar daca iti vine sa o suni in fiecare secunda...

| kkkmakafull a răspuns:

Pff...greu...1.nu le mai plati consumatia! si 2.nu trebuie neaparat sa mergi cu o fata la suc, puteti s va plimbati pe deal, campie prin natura dar fara sa faceti''prostii''laughingsi ffii gentleman mereu!:*

| NeGaTiwE a răspuns:

Pai depinde si ce fata este acum depinde si de ele in primul rand trebuie sa o cunosti mai bine nu direct o vezi si ii zici hai la suc intai trebuie sa vezi ce fel de persoana este si atunci o inviti la suc dupa va mai plimbati si va asezati pe o banca si totul o sa vina de la sinehappy

| cenzurat_4478 a răspuns:

Urat,eu n-am platit niciodata consumatia si am avut cu tna prietene, sincer cand te intalneai cu ele era atmosfera deschisa sau asa mai soobra straight face si dupa o intalinire sau chiar in timpul intalnirii cerei prieteniabig grin

| cenzurat_4478 a răspuns:

Cand iesi la intalnire dupa suc sau unde o duci film cerei prieteniabig grin

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Tu ai asteptari prea mari pentru primele intalniri.ia-le usor.intreaba-le ce le place, discuta despre ele.se vor simti importante si vor dori sa se intalneasca, cu tine a doua oara.mergi la petreceri, roaga prietenii sa iti faca.cunostinta cu fete cuminti mentionand ca iti doresti o relatie serioasa.asta as spune

| adda6831 a răspuns:

Incearca sa te faci placut.fi mai indraznet cu fata respectiva.mai fa o gluma, fa.o sa zambeasca. sa se simta bine ca a iesit cu tine.