| Adistrong a întrebat:

Buna stie cineva vreun detaliu sigur despre cum se poate deveni un porno star

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inhibitia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te filmezi, upload pe pornhub si in mare ai devenit star porno.

| corbulalbrosu a răspuns:

Viza de SUA si aterizare in Las Vegas. Cu o conditie sa ai o dotare comparabila cu a lui Stefan Banica jr sau Florin Prunea. laughing

| OnuOnulică a răspuns:

În România nu exista așa ceva. Pentru diverse detalii mergi în America acolo sunt o mulțime de agenții de genul.

| Staind a răspuns:

Tre' shlong mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta te recomanda. Din pacate lipsa inteligentei nu e singura cerinta pentru ca deveni porn star. Daca nu ai burlan vanjos te poti face fotbalist.