| Cukiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Stiu ca vi se pare foarte stupid ca pun o intrebare de genul acesta...toata lumea pune intrebari stupide pe site, dar eu chiar nu stiu ce sa fac.Este mai mult o poveste. Si acum sa incep...

Am 15 ani.Imi place de un baiat(mult). Eu am doi colegi cu care ma inteleg super bine.Si lor le-am zis ca imi place de baiatul acesta.Si ei mi-au zis de cine le place.Si intr-o zi a fost un program de voluntariat la care a fost si el.Si de fiecare data cand ma uitam la el, se uita la mine. Iar cand toata lumea a plecat acasa, colegii mei au alergat dupa el sa ii zica ceva.Eu am crezut ca vor sa ii zica ca eu il plac si am inceput sa strig dupa ei ca disperata, dar i-au spus cu totul altceva(Cine stie ce o fi crezut el atunci?). Apoi cand ne intalnim pe holurile scolii mereu se uita la mine.Chiar prietena mea mi-a zis ca asta se tot uita la mine. Dar toti care stiu ca il plac spun ca nu este de mine, ca este tocilar, bla-bla-bla.Eu il plac enorm de mult. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? XOXO MerSi

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca invata atat de mult si tu ai vrea sa intri in viata lui ii poti da peste cap studiile, asa au patit destui/le persoane si cel mai bine ar fi sa astepti sa iti vina vremea ta si o sa dai de perechea ta

| mistakeofyourlife a răspuns:

Si ce daca e tocilar? parerea mea este ca ar trebui sa intri in vorba cu el, sa ii arati ca il interesezi, poate sa il inviti la un sucsi in rest, sa ii dai de inteles ca il placi, dar sa il lasi pe el sa faca primul pas. Asa vei stii daca este si el intr-un fel atras de tine. Nu cred ca are vreo legatura faptul ca invata foarte bine. Succes!

| soare a răspuns:

Mai Karmya daca tot il placi incearca sa faci u primul pas ca nu te mananca nimeni. sau incearca sa faci rost de id-u lui si spune-i ce simti. Ps prieteni tai cred ca sunt gelosi sau nu il suporta pe respectivu.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Spune`i frumos in fata sau pe mess daca ai id lui...sau roaga o prietena sau un prieten sa va faca cunostintza. nu conteaza ca e tocilar. daca iti place de el nu conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu vb eibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

love struckxx

| Xsiusa a răspuns:

Sa te iai in mini, si sa-i spui in fata ca il placi, daca no sa-i spui o sal perzi...bafta(pup)