| BuffaloSoldier a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si m-a prins tata masturbandu-ma.Va rog sa nu radeti. Imi vine sa intru in pamant de rusine. Nici nu mai pot da ochii cu el. Nu stiu ce o sa creada acum despre mine... Ce sa fac? sad

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

No' nu vreau sa fiu eu ala care îți strica imaginea despre el. Dar și el o face. Toată lumea o face.

Poți încerca abordarea cu nepăsarea ca nici el nu o sa mai zică nimic sau poți sa îl confrunți ca să treceți peste elefantul din camera.

| mihai69 a răspuns:

Las' că trece. O făcea și el, nu te mai stresa.

| Holiday a răspuns:

Hai sa fim seriosi, ai impresia ca fara sa te prinda nu stia ca o faci?!?

| mentholinks a răspuns:

Spune-i sa-ti dea niste bani ca sa mergi la femei ca sa nu ti-o mai freci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Zi mersi ca nu l/ai prins tu pe el facand asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a reactionat?

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Crezi ca la varsta ta taica-tu nu facea la fel? =)
N-are de ce sa-ti fie rusine, te intelege.

| Otto19 a răspuns:

Daca ii spune lui maicata ai pus, o o sa faca un scandal feroce, oricum cu timpul evita glumele despre masturbare si altele, daca intreaba intre 4 ochii de ce o faci ii spui ca ai tensiune sexuala si simti nevoia, ies hormoni din mine, expica`i in diverse moduri incerca sa nu atragi atentia 2-3 saptamani dupa care uita.