| cosmin_4019 a întrebat:

sunt Cosmin si am 14 ani. As vrea sa stiu daca e normal sa ai penisul de 5 cm in erectie. Eu nu cred ca este normal. O sa creasca cu timpul? Nu vreai raspunsuri jignitoare.

Răspuns Câştigător
| ontyk a răspuns:

NU stiu ce sa zic... O sa creasca dar sa nu te candesti ca o sa se faca de 30cm.Succes!

7 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

Dc nu consulti un medic? Nu prea stiu exact cat trebuie sa aiba ca sunt fatabig grin, dar mi se pare cam micbig grin. Sau vorbeste cu tatal tau. In orice caz, in privinta crescutului o sa mai creasca sigur

| silverson a răspuns:

Nu e ceva normal, dar poate tine de geneticul tau ( inaltime, genele parintilor etc. ). Sfatul meu e sa te masturbezi mai des... ( nu stiu daca o sa mearga, dar macar trebuie sa faci ceva cu el.)

| calin_8208 a răspuns:

stii cei aia o erectie? daca l-ai masurat cand e "sculat" si are doar 5 cm inseamna ca o sa te maturizezi dintr-o data si va creste si el odata cu maturizarea sexuala. Poarta o discutie cu tatal tau si vezi daca si el a avut o dimensiune apropiata de a ta. Si nu uita "Marimea nu conteaza! conteaza cat e de jucausa"

| vampirika a răspuns:

Doar 5 cm?:O

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Zi mersi ca ai si atata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are 5 cm in erectie in stare flasca cati are 2 cm? Atat avea baiatul meu la nastere, ai o adevarata problema, nu are cum sa mai creasca miraculos mai mult de 2cm.Mai bine vorbeste cu parintii tai sa te duca la doctor esti mic si un tratament adecvat chiar ar da rezultate la varsta ta. Ce faci cu viermisorul ala? O fata nici nu ar simti cand intra in ea ca nu prea are ce sa intre. Daca nu taieo si arunc-o la caini ca nu poti face nimic cu ea. APARAT DE FACUT PIPI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13, si o am de 5 cand e mica, cand e mare o am de 13. E chiar o problema la tine.