| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

happySunt cu prietenul meu de 3 luni si 2 saptamani, suntem de aceeasi varsta, in aceeasi clasa deci ne vedem zilnic de fapt in weekend nu deoarece el nu poate sa vina, dar acest lucru nu ma deranjeaza pentru ca atunci ies si eu cu fetele.In timpul in care am fost impreuna ne-am despartit o data deoarece eu i-am cerut o pauza pentru ca eram confuza din cauza unui alt baiat.Cand am luat aceea pauza cu prietenul meu eu am incercat cu celalalt baiat dar nu mi-a placut deci mi-am cerut scuze si i-am zis ca nu pot continua dar ca vreau sa fim in continuare amici, Prietenului meu i-am explicat ceea ce ma facea confuza si stie ca am fost 2 zile cu celalalt dar ma iertat pentru ca a zis ca ma iubeste.Acum ne-am impacat dar se observa ca ne-am racit si el stie ca eu mai vorbesc ca amici cu celalalt.Il iubesc pe prietenul meu adica asa cred doar ca uneori ma gandesc si la celalalt. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| JustMe_7096 a răspuns:

Eu zic sa te gandesti p cine vrei cu adevarat! actualul desi te iubeste se indoieste de iubirea ta! din cauza chestiei cu celalalt! si faptul ca tu inca mai vb cu celalalt il pune si mai mult pe ganduri! daca chiar il iub pe cel cu care esti acum atunci ar fi bine sa nu mai vb cu celalalt! daca sti ca ink mai ti si la celalt atunci cred ca ar fi bine sa te desp de actualul! pentru ca mai mult il ranesti si...

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De fapt... prietenul tau nu are pentru ce sa te ierte, tu nu ai facut nimic rau, nu ai fost cu amandoi in acelasi timp si ai fost sincera cu el. Ar trebui sa-ti clarifi sentimentele...

| JustMe_7096 a răspuns:

Fundaa?big grin

| JustMe_7096 a răspuns:

smug ai rezolvaat?smugsmug cu care ai ramas?:X

| EnlightenMe a răspuns:

Incearca sa iti pui ordine in ganduri. Gandeste-te mai bine la fiecare dintre ei si na. pana la urma o sa fie decizia ta, dar nu il pierde pe prietenul tau pentru ca nu prea gasesti baieti care sa te iubeasca in adv sens al cuvantului. tongue
live your life big grin

| EnlightenMe a răspuns:

Eeee, Roxxi, in particular! laughing
oO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date la el, fa-l sa te vrea.Dai mai multa atentie...
Fii mai senzuala cand te intalnesti cu el.
Asa cred eu.

| Roxanabuiltforsin a răspuns:

Cine e Diana norocosul