| anonim_4396 a întrebat:

Heii Am fost cu un baiat. si ne-am despartit deoarece el s-a suparat de ce am pus poza cu mine si prietenul lui pe fb ( era o poza doar ca amici ) si de ce fostul meu prieten mi-a scris pe wall ca ma iubeste. In aceea seara el si-a cerut scuze ca nu o avut incredere in mine dar eu fiind si orgolioasa mnu l-am iertat. Clar ca mi-o parut rau dar ne-am impacat pana la urma si eu m-am despartit de el fara motiv. dupa doua zile l-am sunat si mi-am cerut scuze si am tot vorbit. Apoi mo chemat la el... pana la urma m-am dus ( nu eram impreuna ) si o dat sa ma sarute. l-am lasat apoiii am zis ca plec. apoi pe mess i-am zis ca nu mai vreau sa fie nimic intre noi si... acum mi dor de el ce sa fac

ps : el a zis ca nu mai vorbeste niciodata cu minee si mo sters de la prieteni de pe fb si ignor pe yahoo. el este in aceiasi scoala cu mine clase paralele? Il vreau inapoi Ce sa fac? Va rog sa intalegetii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc puppy dog eyes penntru raspunsurii cred ca nu vor mai fi nevoiiee. imi cam piere cheful

| SlenderO a răspuns:

1.Ai un nume foaaarte luung.
2.E doar vina taaa.
3.Fostul tau prieten cred ca e fooarte suparat.
4.O sa va impacati daca o sa-i explici, si o sa fii sincera cu el.
5.Succes.

| teiubesteuna a răspuns:

Ai fost o prostonaca! scuze ca iti zic dar asa e. nu-s increca sa vb cu el si vedeti ce puteti rezolva

| anonim_4396 explică (pentru teiubesteuna):

Multumesc happy. pentru sfat

| Belodrakit a răspuns:

Vorbeste cu el fata in fata!