| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

happy Sunt cu prietenul meu de 3 luni si 2 saptamani, suntem de aceeasi varsta, in aceeasi clasa deci ne vedem zilnic de fapt in weekend nu deoarece el nu poate sa vina, dar acest lucru nu ma deranjeaza pentru ca atunci ies si eu cu fetele.In timpul in care am fost impreuna ne-am despartit o data deoarece eu i-am cerut o pauza pentru ca eram confuza din cauza unui alt baiat.Cand am luat aceea pauza cu prietenul meu eu am incercat cu celalalt baiat dar nu mi-a placut deci mi-am cerut scuze si i-am zis ca nu pot continua dar ca vreau sa fim in continuare amici, Prietenului meu i-am explicat ceea ce ma facea confuza si stie ca am fost 2 zile cu celalalt dar ma iertat pentru ca a zis ca ma iubeste.Acum ne-am impacat dar se observa ca ne-am racit si el stie ca eu mai vorbesc ca amici cu celalalt.Il iubesc pe prietenul meu adica asa cred doar ca uneori ma gandesc si la celalalt. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Pai sincer daca te iubeam si tot nu te iertam fiindca l'ai luat pe saracu baiat drept roata de rezerva sa fim seriosi si sa inteleg
ii iubesti pe ama2? deci cum vine asta tie ti'a placut de unu apoi nu iti mai place acu iar iti place? si tot nu sti ce vrei esti confuza fato lasa'i dreak de baieti straight face pe ama2 lasa'i in urma uitai si cauta altu sa nu mai faci greseala sa ti ROATA DE REZERVA! daca ai ceva nelamuriri vizavi de teoria meawinking da pm si te lamuresc

| unknownboy a răspuns:

Sa te omori! Nu vezi ca`ti bati joc ma? cica "i`l iubesc asa cred " Go and f*ck yourself happy! Daca il iubeai nu te mai gandeai la celalalt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti treaca crede-ma