| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de doi ani si un pic :d in vara asta neam vazut pentru prima oara love struck el imi spune ca ma iubeste dar de cand am plecat din orasul lui se poarta foarte rece cu mine ( suntem din orase diferite ) de fiecare data cand il intreb ce are imi spune ca nu e problema mea sau ca ii e dor de mine sau ca nu stiu ce credeti ca ma iubeste si ca e sincer cand zice asta?

2 răspunsuri:
| snowflake a răspuns:

Ce usor, se spune in ultimul timp "te iubesc". dar cand e de aratat prin fapte, ioc!
eu zic sa incerci sa mergi mai departe, relatiile la distanta la varste fragede. de regula nu merg!winking

| cReAtZa93 a răspuns:

Snowflake, cine tia sp ca nu merg eu sunt cu prietenul meu de 8 luni si intr-adevar neam vz doar d 2 ori deoarece el nu e in tara dar ne intelegem bine si vb zi de zi pe mess pan tz, nu toate nu merg dar sunt unele care mergwinkingai incredere si vb mai mult cu el si o sa vezi ca poate a avut momente grele sau oricum l rel astea la distanta comunicarea este cea mai buna solutie