| bebitsa_3237 a întrebat:

Decii... sunt impreuna cu prietenul meu de 2 ani de zile. si vara asta neam vazut pentru prima oara dupa cum va spus si el. trebuie sa recunosc ca am petrecut cele mai frumoase zile alaturi de el love struck. tin sa mentsionez ca suntem din orase diferite. dar de la un timp. mai precis de cand am plecatt eu de acolo se poarta foarte rece cu mine. si cand il intreb ce are imi zice ca ce imi pasa. de parca nu as sti. ca ii e foarte dor de mine si mai multe legate de noi. si imi zice ca ar trebui sa imi dau seama si singura sigh eu chiar nu stiu ce sa fac il iubesc pentru ca daca nu il iubeam nu mergeam in orasul lui. nu suportam atatea certsi pentru el. imi spune ca ma iubeste. dar de cand am plecat de acolo nu prea ma mai suna tin sa precizez ca inainte ma suna de 4-5 ori pe zi. :-x dar acum daca e sa il sun trebuie sa il sun eu. el ma suna cand isi aminteste. si de fiecare data cand ii zic imi zice ca mi se pare ca nu stiu ce. cateodata se poarta asa dulce si frumos cu mine si ma alinta dar cateodata este rece si nu stiu ce sa ma mai fac. oare sia gasit pe altcineva sau ce e cu el? va ros un sfat sincer :-s

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

E greu in orase diferite, adica tu nu sti ce face el, el nu stie ce faci tu. Exista posibilitatea ca el sa se gandeasca ca poate tu ai pe altcineva, si d-aia sa fie asa rece. Totusi, poate doar ii este dor de tine, si incearca sa nu te intristeze amintindu-ti mereu lucrul acesta, doar ca nu face un lucru bun! Incearca sa lamuresti lucrurile cu el, si daca te iubeste va fi totul ca inainte! happy Take care and kisses!