| Andramaria75 a întrebat:

Buna, sunt foarte ingrijorata. In legatura cu ce am spus si in celelalte mesaje. M-am atins in zona intima cu sperma de pe un hanorac (nu era uscata complet) ciclu trebuia sa-mi vina...si nu a venit. Imi e teama ca sunt gravida.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil saramai gravida cu hainele murdare, cu prosoapele, perdelele, degetele, apa din wc, manerul de la usa sau cine stie ce altceva.
Gravidia se produce numai prin sex vaginal, unde penisul intra in vaginul femeii si numai cand aceea este la ovulatie.

La anisorii tai, cand nici macar nu ai idee cum se poate ramane gravida, recomand sa pui mana pe carte si sa inveti, lasand tmpul sa mai treaca, sa mai cresti ca sa intelegi ce proces se intampla intre o femeie si un barbat, ca o sarcina sa se produca.
Esrti mult prea mica sa te joci cu cucul unui baiat, fara sa ai habar ce ti se poate intampla.

| Miruna333 a răspuns:

Citeste pe net cum se produce conceptia si nu vei mai fii ingrijorata

| Robert2526 a răspuns:

Sunt extrem de curios cum naiba ai facut asta? Cum a ajuns sperma pe hanorac si de ce ti-ai pus apoi hanoracul pe?

Dar nu, nu asa se ramane insarcinata

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Esti gravida e rau, imi pare rau plec dupa lapte vtm

| FilipBoss a răspuns:

Nu esti