| Mihaaa103 a întrebat:

Sunt foarte speriata, am avut ultima menstruatie acum o luna si 2 saptamani cred, iar acum o luna am avut contact sexual neprotejat, sunt balonata si constipata, se poate cumva sa fi ramas?

8 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Un test de sarcina o sa te lămurească.

| Mihaaa103 explică (pentru GoldenZenith):

Stiu, dar cred ca imi e frica sa aflu raspunsul

| RAY a răspuns (pentru Mihaaa103):

Rspunsul e in burtica ta si e viu, hai treci la facut testul

| P4rAd0x a răspuns (pentru Mihaaa103):

Buna. Nu ai nimic de pierdut daca il faci, si pana la urma tot o sa trebuiasca sa aflii, asa ca fa-ti curaj si fa un test de sarcina.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Mihaaa103):

Nu ai de ce. Macar știi cu certitudine dacă ești însărcinată sau nu.

| Mihaaa103 explică (pentru P4rAd0x):

O sa fac, multumesc de incurajari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate intampla si sa iti intarzie mai mult menstruatia insa un test de sarcina sau chiar 2 ar putea lamuri situatia. Mai bine sa afli din timp in caz ca nu vrei sa il pastrezi.

| gaby1876 a răspuns:

Nu vreau sa te speri dar cred ca esti insarcinata! Fa-ti un test si vezi ce faci!