| ProfaBlondă a întrebat:

Sunt impreuna cu baiat jumatate de an. In curind va fi ziua lui de nastere si nu stiu ce cadou sa-i iau. E prima zi de nastere a lui petrecuta impreuna, as vrea sa fie ceva frumos, folositor si placut! HELP!

Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Un bebe!

| ProfaBlondă explică (pentru iKronstadt):

big grinbig grinbig grinbig grin Mi-a spus ca vrea asa cadou, la sigur o sa-i fac si asa cadouri dar mai tirziu. Ms happy

| iKronstadt a răspuns (pentru ProfaBlondă):

;) Dedică-i deocamdată piesa asta: http://www.youtube.com/watch?v=MYgqZYQYzwA

| ProfaBlondă explică (pentru iKronstadt):

Frumoase versuri, mersi happy Dar ce tine de cadou ce ar prefera un baiat la ziua lui de nastere?

6 răspunsuri:
| ioana379 a răspuns:

Un ceas! Eu asta i-as lua. Sau intereseaza-te daca are nevoie de ceva anume... Sau daca ii plac in mod deosebit un anumit gen de carti ii poti lua o carte! Succes si sa fiti fericiti!

| claudiasefa a răspuns:

Am eu o solutie chiar foarte buna cred aceea find:
Sex!
nimic nu va fi mult mai placut mai frumos si mult mai folositor si crede-ma va fi un cadou foarte bun pentru el!

| ProfaBlondă explică (pentru claudiasefa):

Dar as vrea si un cadou pe care l-ar putea pastra, sa fie o micuta amintire de la mine happy