| ProfaBlondă a întrebat:

Sunt impreuna cu baiat jumatate de an. In curind este ziua lui de nastere si nu stiu ce cadou sa-i iau. Cu alte ocazii i-am cumparat parfum, cana, tricou personalizat, jucarie de pluj. E prima zi de nastere a lui petrecuta impreuna, as vrea sa fie ceva frumos, folositor si placut! HELP!

Răspuns Câştigător
| Andutsssaaaa a răspuns:

Pai ar fi cel mai romantic sa ii pregatesti o noape de neutat...stii tu cu pat alb, petale de trandafir, lumanari, muzica romantica.Eu asa mi'as dori cel mai mult pentru cand voi creste.Si ca un fel de cadou ti'as recomanda sa ii iei bratara/inel/colier personalizat, ceva de genul Numele tau +Numele lui sau "Te iubesc!". Bafta!:d

| ProfaBlondă explică (pentru Andutsssaaaa):

Ma gindeam si eu la bratarahappy Ms mult! Mai astept idei!

5 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Buna.
Eu personal l-as invita la o cina intr-un restaurant unde eu (fata) as fi in rolul barbatului. M-as comporta ca un gentleman: i-as deschide usa etc.
Lumea se va uita ciudat la voi, dar voi va veti distra de minune.
Sper ca te-am ajutat,
Vik.

| ProfaBlondă explică (pentru rockelle75):

Dar ce tine de cadou, ce as putea sa-i cumpar?

| rockelle75 a răspuns (pentru ProfaBlondă):

Pai depinde de ce-i place sa faca... daca de exemplu este chitarist ii poti cumpara un set de pene pentru chitara sau un capodastru, un tuner...aici depinde.

| ProfaBlondă explică:

happy Ms pentru sfat.