| Andrasirazvan a întrebat:

Buna sunt impreuna cu un baiat de un an si sase luni dar de la un timp e cam distant si se comporta urat e foarte posesiv eu cred ca ma insala cu toate ca vine la mine in fiecare zi dar simt ca ceva in el sa schimbat. sfat va rog

Răspuns Câştigător
| NoNameo a răspuns:

Eu sunt un baiat intr-o situatie asemanatoare dar eu sunt baiatul in cazul asta, si sa stii ca poate are multe pe cap, acum gandeste-te si vorbeste cu el. De inselat nu prea are cum mai ales daca vine si va vedeti in fiecare zi, intreaba-l sincer si uitandu-te in ochii lui ce are si iti va zice. Poate au aparut niste probleme.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie ce are in cap, ce sfat sasi dau vorbeste cu el altceva nu pot, poate are probleme cine stie totul e posibil, una e sa crezi alta e sa stii cu adevarat, sex mai faceti? conunicati des?

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru RAY):

Tu ai o boala cu sexul man, cred ca, cand dormi visezi sex..cred ca din paine faci pozitii sexualerolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Vise lucide am doar ziua, cand culmea chiar deloc nu visez se doar lucruri ciudate, eu nu manc paine, ti se pare ca sunt obsedat sexual?

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru RAY):

Obsedat sexual, nu, obsessed with sex, yes man.

| RAY a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

M aconsider o fiinta sincera,sexul e o nevoie esententiala umana,urasc ipocrizia uni spun masculi spun ca sexu nu conteaza e na,sexul imi aduce placere,plimbarea pe jos,mancarea de fructe, legume, cumpararea de haine noi, cand reusesc ce imi propun, cand vad un documentar stiintific ma bucur desigur iubesc oanenii amuzanti i ador, oamenii sinceri, buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a devenit din senin posesiv si distant, da, sunt sanse sa te insele si se comporta asa din cauza vinei. Dar nu e o regula, oamenii au si perioade mai proaste.

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Trebuie sa intelegi, ca in mintea lui poate are si alte problem. Poate I s-a intamplat ceva la munca\liceu, care l-a facut sa se schimbe pentru o perioada scurta de timp deoarece e cu gandul acolo..si tu fi sigura ca daca il intrebi daca a patit ceva, el va zice ca nu a patit nimic deoarece asa e felul lui..si eu sunt la fel.

| Andrasirazvan explică:

Va multumesc mult tuturor