| lulublabla a întrebat:

Heey TPU:* am si eu o nelamurire. stiu ca e mult de citit, dar chiar as avea nevoie de ajutorul vostru.

soo.acum cateva luni a inceput sa-mi placa de prietenul meu cel mai bun, avand in vedere ca si el sia schimbat atitudinea fata de mine, eram muult mai apropiati. cu aprox 1 luna in urma i-am spus ce simt, dar el mi-a spus doar ca nu e pregatit sa aiba o relatie serioasa acum si nu vrea ceva superficial cu mine. in urmatoarele cateva zile relatia noastra a fost destul de rece (ne cam evitam reciproc), dar neam apropiat din nou, chiar mai mult ca inainte. acum vine zilnic la mine in fiecare pauza, ma 'cicaleste',ma gadila si imi face si destul de multe apropouri. vrea sa petrecem cat mai mult timp impreuna si ce pot sa zic, se comporta aadorabil.

chiar daca imi place relatia pe care o aavem acum, as vrea sa stiu ce inseamna pentru el. nu e genul de baiat care sa se comporte asa cu mai multe fete, din contra sunt singura. ce sa inteleg din comportametul lui? plssssss HELP:***

10 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca e de acord cu propunerea pe care tu i-ai facut-o in urma cu ceva timp! SucceS!

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

A acceptat ideea de a fii iubitul tau.

| nykol112 a răspuns:

Pai daca sunteti destul de apropiati e un avantaj pentru tine daca vrei neaparat sa fi cu el incearca sa il faci sa te placa
sau muta-te in clasa cu el da pentru un baiat eu zic ca nu trebuie sa faci efort asa mare sper ca ti-am fost de folos happy fundahappy

| lulublabla explică (pentru nykol112):

Suntem chiar in aceeasi clasa si la unele ore chiar imi spune sa vin sa stau cu el.

| Vali96 a răspuns (pentru nykol112):

Uau "pentru un baiat" dar noi ce avem dragele mele. Credeti ca lumea se invarte in jurul vostru.

| nykol112 a răspuns (pentru Vali96):

Dar asa spuneti si voi "pfooai pentru o fata sa ne omoram atata hai dale dracu ca mai sunt ogramada"

| Vali96 a răspuns (pentru nykol112):

Nu prea cred. Cel putin eu nu sunt asa.

| nykol112 a răspuns (pentru Vali96):

Nu la tine ma refereeam
ma refer in general

| Vali96 a răspuns (pentru nykol112):

Da... Ma rog happy

| BulBuci a răspuns:

Dupa parerea mea el si-a dat seama ca si el simte la fel si ca accepta propunerea ta :* dar mai bine ai face sa-i spui " verde-n fata " ca nu ii intelegi comportamentu si ca daca este de acord sa aveti o relatie sa stiti amandoi acest lucru happy