| deadman a întrebat:

Imi place de o fata din clasa, ea nu stie ca eu o plac, nimeni nu stie ca o plac si nu stiu daca si ea ma place. Ce sa ii spun ca sa ma bag cu ea in seama pe mess/facebook, si despre ce sa vorbesc cu ea?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O saluti si ii zici ca te simti atras de ea, intreab-o daca vrea sa fiti impreuna - sa va cunoasteti si daca merge bine treaba ramaneti impreuna (si asigurate sa nu aiba gagic).

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Spune-i in fata ca o iubesti, intreab-o ce simte si daca nu te place arata-i intelegere si renunta!

| deadman explică:

Am vorbit cu ea acum o zi si a zis sa megem in parc cu gasca, si a mai zis ca daca nu vor cei din gasca sa mearga, sa ma duc eu cu ea si cu o prietena de a noastra si cu prietenul acesteia.

| Rwrr_Lavynuh_1994 a răspuns:

Pai, afla si tu ce se petrece ce simte pentru tine, dar nu vorbi cu ea me mess sau pe facebook, cel mai bine este sa vorbiti fata in fata, are farmec;-). Crede-ma!