| Fn1613 a întrebat:

sunt indragostita de un baiat si nu pot sa ii spun sau sa-i arat mi-e rusine >:"si mi-e frica ca m-as face de ras. desigur voi ati spune : " pai nu trebuie sa -ti fie rusine, du-te si spune-i ca n-ai nimic de pierdut " dar sincer Nu pot si cred oricum ca lui ii place de alta si nu s-ar uita niciodata la mine. mai ales ca eu am 13 si el 16. chiar daca suntem prieteni de mici si am copilarit impreuna si sunt sigura ca voi ati spune " dragostea cu sila nu se poate " ok, nu vreau decat un zambet din partea lui desi nu cred ca o sa ma multumesc dar asta e. of sunt derutata sad nu stiu ce sa fac. va rog ajutati -ma dau fundita! multumesc happy

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Pai in primul rand coboara-l de pe piedestal, e adevarat ca si tu esti micuta, dar baietii de varsta lui nu au prea multe in cap si nici nu se apropie de notiunea de barbati, cum il vezi tu probabil.
Ar merge o "combinatie" din aia nevinovata chiar si asa... incearca sa pari cat mai relaxata si zambitoare in prezenta lui si bineinteles sa arati cat de bestial se poate la 13 anilaughing

| Fn1613 explică:

Adica vreau sa spun ca eu nu arat de 13 ani. majoritatea oamneilor si baietilor au spus ca arat d 15-16. asa am mostenit dar nu sunt nici exagerata laughing

| evelyna_1193 a răspuns:

Deci... e putin mai mare ca tinehappyde obicei baietii astia mai mari nu se uita dupa fete mai mici(mitocaniilaughingincearca sa-i atragi atentia cu ceva,. afla ce-i placewinking