| zuzuuu16 a întrebat:

Sunt intr-o situatie complicata de ceva timp. De fapt, cred ca tine de caracterul meu. Am o relatie de aproximativ 9 luni. Il iubesc foarte mult pe iubitul meu cu adevarat pentru ca ne-am fost alaturi unul altuia in niste probleme dificile. Problema e ca nu ma pot abtine sa nu il resping cand ma simt atrasa de alt baiat si mi se intampla des. O alta problema ar fi aceea ca nu il vad ca omul perfect, insa pe prietenul meu cel mai bun, da. Cred ca as putea fi indragostita in continuare si de el pentru ca nu pot depasi acest moment si faptul ca numai simpla sa prezenta imi suceste mintile. Am incercat sa ma despart de iubitul meu tocmai pentru ca nu vreau sa il ranesc, insa il iubesc prea mult si nu pot face asta. Vreau un sfat, o parere de la voi. Va rog nu raspundeti ironic. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Stii,daca te desparti de iubitul tau doar pentru ca esti atrasa de alticineva, s-ar putea ca dupa sa regreti ca te-ai despartit de cineva care tine cu adevarat la tine, care e langa tine mereu, pentru cineva care nu ai certitudinea ca va fi la fel. S-ar putea ca la celalalt sa fie doar ceva trecator.

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Faci cum crezi atata timp cat stii ca mai tarziu nu vei regreta alegerea luata

| Valentin333 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ramai cu ibitul tau

| impresivepanda a răspuns:

E stupid! De sa te desparti de el pentru un altu pe care nici nu il cunosti... Poate nu te simti protejata sau iubita de el; ei bine spune-i sa incerce sa demostreze ca te iubeste si daca o sa incerce, o sa vezi ca o sa-ti ia apararea o sa te ajute mai mult si o sa vezi ca nu o sa mai ai treaba cu alti baieti :*

| VictorFlorin55 a răspuns:

Vai de capul tau, o sa afle iubitul tau si va rupe capul

| zuzuuu16 explică (pentru VictorFlorin55):

Mai bine te abtineai, nu am nevoie de astfel de raspunsuri.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru VictorFlorin55):

Ca bine zici.

| DaRK_8670 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sati asculti inima