| MaDroghezCuFericire a întrebat:

sunt nedumerita. Am un coleg in clasa de care mi-a placut anul trecut dar, acum imi place de alt baiat si colegul meu stie asta. Si el mi-a spus ca are si el prietena, dar el mereu se da pe langa mine, rade mereu cand rad si eu (recunosc ca am un ras molipsitor ) si in pauze sta mereu dupa mine, colegii nostri spun ca ne placem caci eu stateam cu el in banca dar statea cineva intr-e noi. Dar ne-a mutat impreuna si colegii mei spun ca ne place sa stam impreuna, dupa 2 zile el s-a mutat de langa mine sad... nu stiu ce sa cred, credeti ca ii place de mine? Adica eu sunt genul care se intelege mai bine cu baietii decat cu fetele, ma dau pe langa ei, stau cu ei si chestii din astea laughing))). Spuneti-mi ce credeti happy Fundaaaaa kiss

3 răspunsuri:
| SkyIsMyLimit a răspuns:

Nici nu stiu..cred ca te place...dar am si eu o intrebare:ce-i cu numele..si daca esti fata..de ce ai img cu un baiat?

| MaDroghezCuFericire explică (pentru SkyIsMyLimit):

Numele nici nu stiu rolling on the floor aproasta, nu vroiam sa fiu cocalara sa-mi pun,, sexoasa'' rolling on the floor laughing) sau alt ceva. Si poza este un actor pe care eu il ador love struck

| Josh_JoSh_1993 a răspuns:

Pai bagate pe el nu rata asa o sansa