| Eusiatat001 a întrebat:

sunt nou pe aici.
Sambata seara la discoteca prietena mea a venit intr-o fustita tare scurta[ o palma] si un maieu cu un decolteu larg.
Problema este ca m-am excitat si mi-a fost rusine sa ii zic si am zis ca merg pana la baie. Acolo am inceput sa ma masturbez. Apoi iubita mea ingrijorata a venit dupa mine. Acolo ea a zis ca daca sunt excitat de ce nu i-am spus!? In acea baie am facut dragoste, uitand ca e neprotejat si ca eu ma masturbasem inainte si nu ejaculasem inca. Am ejaculat in easad Asta e problema. Si a 2`a zii m-a trimis sa ii cumpar tampoane OB. nu stiu de ce. I`o fii venit ciclul? Poate fii insarcinata daca i-a venit ciclul a 2`a zii de cand am ejaculat in ea? Mentionez ca nici eu nu am stiut ca ejaculez decat in momentul cand a zis ca o doare si sa scot putin penisul.
Multumesc! Funda si voturi la toti

6 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Pai daca i-a venit a doua zi inseamna ca nu sunt sanse sa ramina insarcinata. Poate ca chiar ii era timpul sa-i vina. Intreab-o de ce se intimpla, asa mai scapi de dubiiwinking

| AnnaMaria a răspuns:

Pai intreab-o daca trebuia sa ii vina menstruatia in ziua respectiva? daca spune ca da atunci nu este nicio problema, daca nu fuguta la farmacie si cumpara-i un test de sarcina mai bine

| SunriseB a răspuns:

Super tare povestea, daca te-a trimis dupa OB`uri nu este insarcinata, dar mare gija pe viitor sa va protejati. ea nu are cum sa ramana insarcinata inainte de ciclu este o perioada safe si nu avea motiv pentru care sa te trimita dupa ob daca nu ii venea... discuta cu ea despre asta intreab-o daca i-a venit si stati linistiti daca nu du-te la farmacie si cumpara escapelle sau postinor happy mult succes! funda?

| enverhoxha a răspuns:

A intrat după tine la "Bărbaţi"?! Tare fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tampoane? Inseamna ca i-a venit ciclul si la panarama aia.
Deci nu e insarcinata.

| miki_2986 a răspuns:

Nu e insarcinata, daca avea ciclu nu are cum sa fie insarcinata