| cristina_8214 a întrebat:

sunt noua pe aici si as vrea sa va intreb ceva.maine ma intalnesc cu un prieten sa facem cunostina cica. j am pus si un pariu inainte si pariul a fost castigat de el.sa va zic in ce consta pariul :el vrea sa ma sarute si sa ma mustetongueeu i-am zis ca nu va putea ca nu il voi lasa dar el cica va reusi.si acum vine si intrebarea mea:credeti ca e romantic? mie mi se pare ca da. daca da de ce? funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Romantic? Nu neaparat!
Macar te-a avertizat ce vrea sa iti faca...in rest, e doar putin tupeist caci stie deja ca tu nu ai nimic impotriva!

| Christa a răspuns:

E romantic in limita bunului simt. Adica nu sa te muste, sa-ti ia buza jos laughing ceva pasional. incearca sa-l musti si tu big grin surpinde-l!

| Sufletel92 a răspuns:

Cum adica maine te intalnesti si pariul a fost castigat de el deja?laughing
Cum te-a sarutat?=]]