| pisicutza a întrebat:

azi am vorbit cu prieten si am hotara sa facem un pariu de amuzament... el a zis sa hotarasc eu in ce consta pariul, doar ca eu nu am nici o idee. Ma puteti ajuta? cea mai buna idee primeste FUNDA

3 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Pariul cu lingurita de scortisoara. Iti zic eu ca o sa starneasca amuzamentul. Dupa nu o sa stie unde sa mai nimereasca o chiuveta sa bea apawinking

| pisicutza explică (pentru Robertyz):

Chestia este ca pariul o sa aiba loc la scoala... deci nu pre merge ideea asta... alta idee?

| SefaTa97 a răspuns:

Daca pierde baiatul, sa sune la un baiat, cunoscut de-al lui, sa ii zica ca a inceput sa simta ceva pentru el, ca si-a schimbat orientarile... si sa se comporte asa vreo doua zile.
Si daca pierde fata, acelasi lucru numai ca o va face cu o fata