| Lollipopppp a întrebat:

Sunt noua pe aici, si va rog sa ma ajutati daca puteti :*. Imi place de un baiat de la mine din clasa. Si nu stiu daca si el ma place big grin. Imi face cu ochiul, ma saluta si ma intreaba de vorba...Si cum fac sa ii spun ca il plac?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| JustMeAndy a răspuns:

Mai bine fa-l sa afle de la altcineva spune-i unui prieten comun sa te ajute sa il intrebe ce parere are despre tine si daca are o parere buna sa ii spuna ca el banuieste ca tu il placi. Sau incearca intr-o pauza sa ii convingi pe toti colegii tai sa jucati adevar, provocare sau procent si daca isi alege procent il intrebi cat la suta iti place de mine asa mai departe. Daca nu ai curaj sa il intrebi spune-i unui prieten sa te ajute si sa intrebe el. Sau pur si simplu gaseste momentul potrivit pentru a-i spune ca il simpatizezi(nu i spune ca il placi ca poate i se urca la cap). Sper ca te-am ajutat. Succes cu baiatu sper ca o sa-l cuceresti!