| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu cum sa ii spun ca o plac. Ma ajutati?
P.S Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

La prima intalnire niciodata, dar niciodata sa nu cumperi cadou. Incearca sa o scoti la o plimbare in parc si cand crezi tu ca vine momentul acela special spune-i verde in fata exact ceea ce simti tu. Nu avem de unde sa-ti dam idei, spune pur si simplu ce ai pe suflet, demonstreaza-i ca simti ceva pentru ea. Eventual, poti sa o iei si la scoala sa-i zici

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Interactioneaza cu ea.
Scoate-o la o cafea, daruieste-i nun trandafir rosu, o ciocolata.
Te pup!

| DurexBun a răspuns:

Poi te duci in fata eii si ii spui ca o placihappy

| RisenAngel a răspuns:

Socializeaza foarte mult cu ea in timpul scolii si in afara ei...