| MicaMimi a întrebat:

sunt o fata de 19 ani si iubitul meu lafel
Este o intrebare cam jenanta, dar trec direct la subiect are penisul mult prea mare si ma doare rau asa ca am cautat alte modalitati
Intrebarea este cum se face "sexul oral"?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu vei putea sa te eschivezi la infinit prin a nu mai face sex real din cauza durerii/disconfortului resimtit si sa-l inlocuiti in totalitate cu anumite fantezii sexuale. In astfel de cazuri trebuie sa practicati pettingul care este indicat sa fie cat mai lung, prin care partenerul tau sa te pregateasca pentru sex atat pe tine prin inducerea unei stari de relaxare cat mai placute precum si a "pasaricii" prin cunilitie si masturbare cu rolul de a se umezi cat mai intens vaginul. In concluzie trebuie sa-ti determini partenerul ca inainte de sex, sa practicati pettingul si sa iti explice chiar el cum sa procedezi cand ii vei face sex oral si sa te corecteze daca nu-l executi corect. Succes.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar a ti facut sex?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce vrei sa practici sexul oral? Asa ti a zis el? Sau asa vrei tu?

| mihai69 a răspuns:

„sunt o fata de 19 ani si iubitul meu la fel"
===
Adică și iubitul tău e o fată de 19 ani?
A, nu! că pe urmă l-ai dat de gol, că are penis.
Păi, cum să se facă?!? Ai mâncat vreodată acadele sau înghețată la cornet? E cam aceeași tehnică.
Totul e să nu bagi dinții în „dânsa"!
Poftă bună!

| MicaMimi explică:

Amandoi am cazut de comun acord