| Fgaly a întrebat:

Am o intrebare cam jenanta...cine imi poate spune cum se face SEXUL

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Introducand penisul in vagin
in fine stiu ca faci mistowinking

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Uita-te pe redtube.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Uita-te pe empfix sau pornhub (99% fara virusi ambele) Si introduci penisul (****) in Vagin (****) Atit sucesssssss

| LoveAgain a răspuns:

Pai sunt mai multe tiputi de sex
1. Sex oral care se face prin introducerea penisului in gura fetei sau prin introducerea vaginului in gura baiatului
2.Sex anal prin introducerea penisului in anus(adica in fund daca nu stii ce e ala anus)
3.Sex vaginal care se face prin introducerea penislui in vagin
Sper ca ti-a fost de foloswinking tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te intereseaza? ai voie sa faci?

| NePtTuUn a răspuns:

Pai,bagi Penisul an vagin(piz***) si scoti bagi ceva de dus antors te duci vi te duci vi multa bafta 'Succes!

| monsterenergyfr a răspuns:

Fii atent/a, deci trebuie sa ai putina plastelina, si de acolo faci 2 bilute si un gat de sticla d sampanie intrewinking, asta este cum sa iti faci, eu am deja laughingrolling on the floor