| βǿβǿ a întrebat:

Sunt putin cam confuza.

Deci sa va spunhee hee

Ne pupam/sarutam zilnic.
azi mi-a spus prim "te iubesc"love struck

dar nu m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el.hee hee

acum intrebare laughing :
Ce le spun prietenelor mele cand ma intreaba " esti cu el?"
laughing

stiu ca aceasta intrebare e cam stupida.
hee hee
dar sunt confuza.

le spun "da, sunt cu el"
?

Mersihappy
funda:*

P. S: va rog nu raspundeti cei care vrei sa faceti misto happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca esti cu el.Macar pentru acest prim "te iubesc",care nu cred sa-l fi aruncat la intamplare.E bine ca nu pui intrebari, lasa un timp lucrurile asa, pana vezi ca poti controla cat de cat situatia.Si,dupa un timp, declara si tu..."ce-mi place ca suntem impreuna"NU? Hai, bafta si sa fii iubita!

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai cel mai bine, intreaba-l pe el. sau spune-i ceva de genul, "noi ne pupam si ne comportam ca si cum am fi imp. dar tu ce consideri, ca praktik nici nu mai intrebat daca ai vr sa fim imp. " sa fie ceva oficial.winking

| anca174 a răspuns:

De ce nu intrebi pe el daca sunteti impreuna sau nu. uni baietii renunta la clasicul 'vrei sa fi prietena mea" te sarurta doar si daca tu ii raspunzi sarutului inseamna ca sunteti impreunahappy dar ca sa fi sigura cel mai bine ar fi sa il intrebi pe elhappy

| Evangeline a răspuns:

Păi şi ce-ai putea să le spui altceva din moment ce vă comportaţi ca şi cum aţi fi iubiţi? In fact, asta sunteţi.

| alberto_7264 a răspuns:

Odata ce te saruti, inseamna ca esti cu el. Dar te iubesc s-ar putea sa se rezume la te uibesc, te vreau si hai sa mergem in pat ca mie somn, dar stai ca nu mai imi e somn, de fapt ma mananca, o sa te intrebe, pe tine nu te manaca, asa ca hai sa o facem, ca toti o fac.
ai grija de tine