| Robertaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare. Sunt confuza! Pana intr-a a7-a, am avut un coleg, care acum in a 8-a, s-a dus la scoala, la Bucuresti, dar familia lui a ramas in orasul din care sunt. El a intrebat-o pe ceea mai buna prietena a mea daca il plac, dar nu mai o data, si in a 6-a, si in a7-a, dar si acum, intr-a 8. La un moment dat, mi-am luat inima in dinti, si i-am scris pe mess, si l-am intrebat daca ii place de mine, si el a zis ca da, am mai vorbit noi pe acolo, pana cand, relatia noastra a inceput. Vorbim zilnic, dar cateodata mi se pare asa. indiferent, iar altadata, imi povesteste de toate. Nu stiu ce sa cred, el ma iubeste? sau. e doar asa la misto?. Am uitat sa mentionez, ca e el tupeist, cu prietenii, dar cu fetele, nu e chiar asa, si ca vine saptamanal, in localitatea din care sunt. Va rog mult sa imi raspundeti, vreau sa aflu mai multe pareri :*

Funda

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Creed ca, asa sunt toti, dar mai cred ca nu e nimic la care sa te gandesti mult, nu se 'intrevad' probleme din punctul meu de vedere. uneori poate e ocupat (fireste, cand vorbiti ar trebui sa fie liber). alteori poate are "pofta de viata", stii tu.ce zici? nu am dreptate..are si el toanele lui. BAIETII :-J
fUnDiTa? big grin

1 răspuns:
| LauraEU a răspuns:

Eu zic ca nu e nimic grav ca poate cateodata se simte mai rau sau e pur si simplu asa! Asa sunt baietii nu ai ce sa le faci oh go on Cum nu pot sa ne faca nii ei nimic cand intram la cumparaturi laughing Daca[,] cand va vedeti e atent cu tine si e destul de okay nu ai de ce sa iti faci griji e baiat si baietii sunt asa cateodata.happy