| flooo_1769 a întrebat:

sunt putin speriata.am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu si mi-a curs putin sange la sfarsit.nu inteleg de ce. nu am mai avut relatii sexuale de 2 saptamani.care e cauza? si mentionez ca NU eram virgina! vreau un raspuns sigur.multumesc

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Nu este adevarat ce spune Alex, cel mai posibil este sa ai o problema la ovare, trebuie sa consulti un ginecolog, majoritatea femeilor au probleme de genul asta. poate fi vreo infectie. FUNDA?

4 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Buna! Daca esti in perioada de dinainte ciclului, este normal. Cel mai sigur este sa mergi la un control ginecologic.Nu putem stii cu exactitate despre ce este vorba,deoarece trebuie luate in calcul mai multe amanunte(la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala, varsta actuala, etc).

| xALeXdXx a răspuns:

Deci fato, femeio o sa-ti spun sa intelegi himenul nu se rupe neaparat la primul contact sexual [sau se rupe dar nu se rupe de tot] asa ca la a 2-a sau la a 3-a penetrare si normal ca curge sange...

| athos01 a răspuns:

Se poate sa fie inainte de a-ti veni ciclul

| stanciucristian a răspuns:

Te-a gaurit prea tarelaughing