| Hester a întrebat:

Buna! Sunt speriata si tot caut informatii insa nu gasesc niciun raspuns exact. Prietenul meu s-a masturbat, iar dupa vreo o ora jumatate ne-am jucat(frecat) atingandu-ne organele, eu fiind virgina, m-am departat de penis cu cateva secunde inainte ca el sa ejaculeze. Mentruatia mi s-a terminat acum 5 zile. Este posibil sa raman insarcinata?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramai gravida.

| intrebcenustiu a răspuns:

Nu

| Mariaa005 a răspuns:

Daca lichidul preejaculator a ajuns in vagin si inca conținea spermatozoizi activi (adica s-a masturbat înainte si nu a urinat / s-a spalat )

Daca menstruația s-a terminat acum 5 zile e posibil sa te afli la începutul perioadei fertile (sanse medii de sarcina de obicei )

Sper ca te-am ajutat )