| Mariia233 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi ziceti urgent..aseara eu si prietenul meu ne-am " jucat"putin ..si a ejacuat in ultimile minute pe burta la mine poate si mai jos, dupa asta eu am plecat sa ma streg si gata..nu am facut numai sex oral poate putin si anal, dupa ce ejacuat am plecat sa ma sterg si am terminat. Este posibil sa raman insarcinata? ce sa fac sa nu raman, sunt foarte speriata..astept urgent raspuns, dau funda!

12 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Și puțin anal...

| Hαppiηеss a răspuns:

Din moment ce nu a existat o penetrare vaginala si nu a ejaculat in tine, NU ai cum sa ramai insarcinata! Stai linistita.

| iarin a răspuns:

La contactul cu aerul spermatoizii mor. Pt linistea voastra ia pastila de a2a sau a5a zi dupa contactul sexual...prima cred ca e 70lei si a2a cred ca e peste 100lei

| mikomin a răspuns:

Ia un anticonceptional...te ajuta sa nu ramai gravida

| suntserios a răspuns (pentru mikomin):

Esti plin de sfaturi utile da nici nu cred ca stii ce inseamna anticonceptional

| superboys a răspuns:

Nu poti ramina insarcinata doar daca nu a ejacuat in nautru.

| Mariia233 explică (pentru superboys):

Deci trebuie sa nu mai fiu virgina ca sa raman insarcinata? Btw sunt virginabig grin

| superboys a răspuns (pentru Mariia233):

Poti sa fii sa nu fii dar daca a ejacuat inauntru este gata

| Mariia233 explică (pentru superboys):

Cum pot sa ..scap? adica sa iau anticonceptionale sau e sa fac sa nu raman

| superboys a răspuns (pentru Mariia233):

Foloseste przervaticul

| SweetAri a răspuns:

Deci...vati jucat cu Lego si un soldatel te'a scuipat

| MailoMailoo a răspuns (pentru SweetAri):

Invata sa scrii.