| margaretapicior10 a întrebat:

Salut! Acum cateva zile m-am jucat cu iubitul meu fără sa ma penetreze menționez ca sunt virgina și el doar s-a masturbat iar când a terminat a sărit langa păsărica mea dar nu în interiorul vaginului (au trecut deja 12 zile de la menstruație) sunt șanse sa rămân insarcinata?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Riscul exista, ca jetul de sperma sare si jumatate de metru ...asadar sanse sunt, doar daca erai in perioada fertila.

| margaretapicior10 explică (pentru Violleta2022):

Au trecut 12 zile de la Menstruatie!

| Violleta2022 a răspuns (pentru margaretapicior10):

Ziua a 12-a este in perioada fertila, daca ciclul tau este regulat de 26-28 de zile, ovulatia intamplandu-se in mijlocul perioadei dintre 2 cicluri menstruale (ziua a 13 si a 14-a).

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Konstantinos99 a răspuns:

Nu stiu ce ai obtinut prin asta.Ar trebui sa iti pui intrebarea daca e normal ce faci.Mi se pare ca pierzi timpul, ori te casatoresti si faci se vrei cu baiatul ala si banuiesc ca ceva serios, ori te apuci de lucruri mai inaltatoare.

| margaretapicior10 explică (pentru Konstantinos99):

Am 17 ani pur și simplu am vrut sa îmi satisfac iubitul Care va fi și viitorul sot

| Violleta2022 a răspuns (pentru margaretapicior10):

Daca vrei sa-ti satisfaci iubitul, pune-i frate prezervativ pe penis si jucati-va pana obositi, dar fara risc, ca ajungi sa ramai gravida din nestiinta si joaca imatura.

| Konstantinos99 a răspuns (pentru margaretapicior10):

Daca poti tu sa garantezi ca e viitorul sot bravo si daca satisfacerea e motivul de ce nu ar fi copilul tot se cauta placerea da ghici ce placerea dureaza 15 secunde si dupa nimic, nu te leaga de iubit ce faci tu ci relatia in sine si relatia

| Iulianabc a răspuns:

Nu! Stai liniștită?

| GabrielaRoxana1111 a răspuns:

Stai fără griji happy