| 01Mabel a întrebat:

Bună. Sunt virgina, iar acum câteva zile am vrut sa fac sex cu iubitul meu. Eu am fost cam strâmtă acolo jos, știu, nu mi-a făcut un preludiu lung etc. Întrebarea mea este. Dacă nu a folosit prezervativ, și nu a băgat capul pentru ca practic cum am menționat mai sus, eram strâmtă, exista șanse sa rămân însărcinată? Vreau răspunsuri cât mai serioase va rog

7 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Pai ce a bagat laughing Daca nu a fost sex, cum sa ramai?

| Konstantinos99 a răspuns:

Ce conteaza ti ai asumat la-i iubit de altfel nu stiu de ce te ingrijorezi. Doar nu te crede nimeni ca s-a intamplat ceva fara consimtamantul tau si fara al cunoaste pentru ca suna nebunesc. Mai tarziu sau mai devreme tot cu el ar trebui sa faci copil si asta daca pentru ca l-ai ales ca iubit dintr o planeta. Foarte sperioasa da relaxeazate, nu stie nimeni 100% daca vei ramane sau nu, tu considera ca orice s-ar intampla sa nu iti plece iubitu ca ajungi nasol;(

| Cosmin3412 a răspuns:

Da, in ziua de azi se poate. Se conectează wireless penisil lui cu păsărica ta.
Dacă conexiunea e bună, poate sa se termine prin Bluetooth si atunci e nasol.
Ai grija să-ți instalezi un antivirus si să-ți pui parolă bună acolo jos.

| Anaysa26 a răspuns:

Nu atâta timp cat nu a ejaculat nu ai cum să rămâi