| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt yna si am o intrebare urgenta va rog sa imi raspunde...am avut menstruatie 5 zile. a trecut o vreme de atunci (4saptamani).am facut sex saptamana aceasta mai exact acum 2 zile iar astazi am observat ca am scurgeri vaginale cu o secretie maro inchis spre negru si urat mirositoare...nu am avut niciodata asa ceva. ce se intampla? am ramas insarcinata? doamne fereste...sau ce se intampla...astept raspuns urgent va rog. pup

3 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

S-ar putea sa fi contactat o boala cu transmitere sexuala, din pacate. mergi la ginecolog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai luat o boala venerica care se numeste tricomonas, sa speri sa fie numai acesta, fuga la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mirosul urât indică o infecție. Trebuie să te vadă un medic ginecolog pentru investigații și tratament, un ecograf abdominalo-pelvian.
Cât privește o sarcină, poți face un test de sarcină (se găsește la farmacie) și vezi rezultatul.
Și sângele de la menstră are un miros puțin înțepător și poate debuta cu descrierea ta.
Sănătate.
Pa, pa.