| ABcd12390 a întrebat:

Buna Toi.Este posibil sa nu imi aduc aminte daca am facut sex cand eram beata? Persoana respectiva imi spune ca am facut. Dar eu parca nu cred. Este posibil da nu tin minte asa ceva? Nu imi aduc aminte nimic din seara aia. Dar faza asta e posibil sa nu o mai tin minte?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai fi nici prima si in mod sigur nu vei fi nici ultima care sa fie intratat de beata incat sa fi ajuns in starea de coma alcoolica si efectiv sa nu-si mai aduca aminte de absolut nimic din cele intamplate. Iar daca esti si activa sexual in acel caz un contact sexual s-a putut produce in conditii ....normale. big grin

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca si acum ai ceva probleme. „Toi"?

| sofisis a răspuns:

Pai daca nu mai tii minte nimic din seara respectiva, normal ca e posibil sa fii fost violata ( pentru ca nu se numeste ca ai facut sex daca erai in stare de inconstienta) si tu sa nu mai stii.

| sofisis a răspuns:

Pai daca nu mai tii minte nimic din seara respectiva, normal ca e posibil sa fii fost violata ( pentru ca nu se numeste ca ai facut sex daca erai in stare de inconstienta) si tu sa nu mai stii.

| Necunoscut112 a răspuns:

Mai mult ca sigur a rămas sperma pe canal de la primul contact care s-a scurs în vaginul tău la al doilea contact sexual neprotejat. Acum tot ce contează e dacă ai fost în perioada fertilă sau nu.

| alina2k18 a răspuns (pentru Necunoscut112):

laughing ce treaba are sperma pe canal cu faptul ca era ea beata? laughing

| Necunoscut112 a răspuns (pentru alina2k18):

Hmmm. La alta intrebare am vrut să răspund laughing

| UsualBoy a răspuns:

Speriel spunându-i că poți depune plângere penală pentru săvârșirea infracțiunii de viol în situație agravantă, profitând de imposibilitatea victimei de a se apăra...și vezi ce reacții va avea!winking

| Jessica000 a răspuns:

Normal așa am pățit și eu. Mi-a zis baiatu ca am făcut cu el s*x. Și peste ceva timp m-am trezit gravida