| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare, nu vreau sa ma judecati daca stiti imi raspundeti daca nu nu. am fost beata rau intr-o seara si nu imi mai aduc aminte ce am facut. eram virgina si sunt. credeti ca este posibil sa fi facut ceva (sex") si sa nu imi aduc aminte? daca da, va rog sa imi spuneti cum pot sa imi dau seama daca am facut ceva sau nu? fiind virgina.

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi caută pe paginile de FB ale celor cu care ai fost și afli tot!

| Floricikmov a răspuns:

Intreaba-l pe el daca ati facut ceva poate iti spune daca nu cumva era si el mort de beat.

| Torres92 a răspuns:

laughing)
Verificate singura,
Daca ai himenul intreg, esti Ok

Dar gandeste te si altfel

Ce baiat face sex cu o fata care e moarta de beata?
Eu unul nu...
M as pacalii singur asa, ce efect ar mai avea
Dar mai sunt si de aia care sunt in stare sa faca sex si cu o gaina
orienteazate ce fel de prieteni ai...

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns (pentru TuDorEL96):

Nu cred ca a auzitlaughing

| Mussette a răspuns (pentru Torres92):

Uni ar profita de moment.

| Torres92 a răspuns (pentru Mussette):

Da,perfect de acord cu tine
Dar trebuie sa tinem cont
Daca e beata si minora
Sex si apoi intri la racoare vreo 6 luni (cred)
si acolo fac aia sex cu tine
Deci asa as luao...Nu imi suna tentanthappy

| Torres92 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Nu am auzit...laughing
Am dat un search pe google acum
E posibil ca ea sa fie vedeta?laughing

| Mussette a răspuns (pentru Torres92):

Da.Darvdaca e prea beata, poate sa nu-si aminteasca cu care. Si oricum, e cuvantul unuia impotriva celuilat. happy

| Maximilian191 a răspuns:

Se poate daca ai prieteni sau umbli in cercuri de oameni mai dilai. Tu nu iti poti da seama, doar ginecologul