| Constantin4 a întrebat:

Acum 1 luna am sarutat o fata de care imi placea si care avea prieten! Ea s-a suparat foarte tare pe mine si mi-a tras si-o palma! Acum mi-a trimis un mesaj ca ii pare rau ca a fost o nesimtita si imi multumeste ca i-am deschis ochii! M-a derutat total! Ce pot sa-i spun? Dau fundahappy

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate a realizat ce prieten a avut lângă ea, nu o merita!
Stai cu ea de vorbă și nu mai sări pe ea, păstrează distanța civilizat.
Pa, pa.

| PlayWithMe a răspuns:

Nu stiu omule, faceam si eu asemenea lucruri cand eram mai mic, dar acum nu as mai face, de obicei daca o fata renunta asa de repede la cineva si o convingi prin un sarut, asa ti se va intampla si tie, o va convinge altul tot prin un sarut cand va fi cu tine.Bafta

| HaKa93 a răspuns:

Ca si-a gasit adevarata dragoste, adica pe tine

Răspuns utilizator avertizat
| BadResonance a răspuns:

Spune-i cu placerebatting eyelashes

| Incepator01 a răspuns:

S-a despartit de prietenul ei si nu a vrut sa fie singura, asa ca si-a amintit de tine. sa-ti dea o sansa. Doar o teorie happy

| mini35 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii zici:
-Cu placere si pe urma invit-o si u undeva si ajut-o sa treaca pestewinking

| Dariiiii a răspuns:

Buna, poate se referea ca a realizat ca de fapt nu il place pe prietenul ei, ca te place pe tine. thinking Vorbeste cu ea, imprieteniti-va, vezi daca vrea si ea sa se aproprie de tine, daca va intelegeti, dupa poti incepe cu complimente si cu tot felul se semne prin care sa-i arati ca o placi. Bafta.

| Johannaaa a răspuns:

Daca mai tii la ea..fii cu ea. A reactionat asa. poate nu pentru ca nu i-a placut...ci poate de teama sa nu afle prietenul ei sau sa credea lume lucruri aiurea despre ea..deci daca si-a cerut scuze...cel mai bine ar fi sa fiti impreuna. Funda?puppy dog eyes

| IoanaZpp a răspuns:

O poti intreba cu ce i-ai deschis ochii! Daca se dovedeste ca baiatul acela nu o merita si ea se intoarce cu privirile atintite fix spre tine, atunci nu rata ocazia asta! Fii sprijinul ei moral! Fa-o sa capete incredere in tine si ai sa vezi cum iti va cadea in maini! Stii proverbul ala :"Intre o fata si un baiat nu poate sa existe doar o simpla prietenie."winking

| SmEu a răspuns:

Fi bagabont acum. iau tu tare da nu sa exagerezi sau sa.sari calu... crede-ma mai toate is perverse le plac baieti "rai"