| Constantin4 a întrebat:

Ma simt foarte prost! Acum 2 luni m-am certat foarte rau cu o fata de care imi placea (eu am sarutat-o chiar daca avea prieten si m-a plesnit si alte chesti) si nu de mult m-am intalnit cu ea intamplator pe strada, ea s-a uitat la mine dar eu nu i-am schitat nici-un zambet. Am vorbit cu un prieten care se intelege foarte bine cu ea si i-a spus ca ea ma place. Primesc un mesaj de la ea, ca ii pare rau si imi multumeste ca i-am deschis ochii) Acum ea are prieten, si vreau sa stiu de ce ma tot fierbe cu mesaje daca ea este intr-o relatie.

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Ii place sa se simta frumoasa, placuta si dorita de multi baietii! e tipic genul de femeie care ii place sa-si insele perechea, doar ca ii place sa se simta dorita!
Daca ii deschide-ai asa bine ochii, in acest moment nu ma era cu acel baiat, deci clar nu iti convine o relatie cu ea!
Succes!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate tânjea după tine dar a apărut el.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poate nu isi iubeste prietenul si spera la o relatie cu tine pe viitor

| BeAmazing a răspuns:

Probabil te pune la incercare, cat de repede vei renunta la ea!
Sau inca n-a gasit motivul pentru care sa se desparta de prietenul ei (nu prea ti-ar trebui un motiv concret ca sa te desparti de ea).
In mintea unei fete, nici macar o fata nu poate patrunde indeajuns dapoi un baiat. Eu zis ca mai astepti, dar nu prea mult sau eventual sa o inviti in oras (in calitate de amici) si sa o intrebi daca de te place sau nu, sau mai simplu, ii trimiti un sms concret "Ma placi sau nu?" si vezi ce-ti raspunde, (asigura-te ca nu poate sa foloseasca scuza "N-am mai avut mesaje" ). Succes!

Daca vrei sa te mai ajut cu ceva sfaturi, vorbim prin mesaje. Bye!

| Raiiiisa a răspuns:

Ma gandesc ca te simti prost, oare prietenusau cum s-ar simti daca ar sti ca tu i-ai saruta iubita?
Acuma te poate fierbe cu mesaje, asta nu insemna nimic.Ea tot cu altul este, deci daca ar vrea ceva cu tine stiind ca si tu o placi, nu ar mai fi cu altcinevahappy