| Anett14 a întrebat:

Buna TPU
Acum as avea nevoie de ajutorul vostru :
Este un baiat de clasa a 9a care de cum in colo va pleca la o alta scoala si nu ne vom vedea dar imi place mult de el si nu vreau sal pierd dar el nu ma vrea. Deci cum as putea salfac sa ma placa daca deja toata scoala a incercat sa ne combine? Dau funda! Va rog ajutor! .....Help.Help.

Răspuns Câştigător
| BrokenInside a răspuns:

) : Nu il poti obliga sa te placa, dar poate ca daca i-ai spune in fata, sincer ce simti si nu prin alte persoane sau alte mijloace cum ar fi sms tel etc, ar sta cu tine macar 1 saptamana sau 2 sa vada daca simte ceva. Bafta ( :

5 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Nu ştiu, în primul rând ai putea să pui mâna pe cartea de română. În al doilea, dacă nu te place, asta e, ce mai poţi face, vrăji?

| Anonima264 a răspuns:

Nu poti iubi pe cineva fortat!
Daca baiatul chiar nu te place lasa-l, priveste partea pozitiva!
Exista multi baieti in lume!

| schmoll a răspuns:

Asa o sa patesc si eu, puteti vorbi pe mess, la tel.si fi tu, daca e sa fie o sa fie,

| Anonimgirltpu a răspuns:

Dragostea cu forta nu se poate. Poate chiar nu te place. Dar stai linistita pentru ca fiecare avem cate o pereche. Poate nu va fi el perechea ta dar altcineva o sa apara si poate o sa fie mai bun ca baitul actual.

| NarniaForEver a răspuns:

Nu prea mai ai cum... Stiu cum te simti dar daca un baiat nu te place... Nu prea cred ca fortandu-l o sa reusesti. Eu zic sa cauti un baiat potrivit. Nu te merita! Trust me:*