| ruxy333 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru. Nu am mai fost activa de ceva timp, dar acum am mare, mare nevoie de ajutor.
Sunt clasa a 9-a. Imi place de un baiat destul de mult care e in clasa cu mine. I s-au pus mai multe intrebari despre mine si el a zis ca ne intelegem bine ca prieteni, ca nu ar vrea o relatie cu mine. ( intrebari pe ask). Eu habar nu am ce sa fac.
Vorbim mereu. mai are momente cand ma ia in brate, imi acorda atentie tot timpul, dar se vede clar din comportamentul lui ca vrea doar o relatie de amicitie. Eu vreau mai mult. Ce pot face? Cum il pot face sa se indragosteasca de mine daca el si-a format deja ideea de prietenie? Nu imi spuneti lamureste cu el lucrurile ca nu se poate, pierd si prietenia daca zic ca imi place de el.
Vreau o relatie cu el, ajutati-ma sa obtin, Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Din prietenie se naste dragoste.Fiti prieteni,imbratisati-va, pupati-va, uitati-va la filme doar voi doi, razi cu el, joaca-te.Si din cand in cand priveste-l altfel, atinge-l altfel arata-i ce simti ceva.Fi tot timpul cu el, fi vesela, frumoasa, nebuna.Ai rabdare 2-3 saptamani si apoi ai putea sa treci la nivelul urmator. Spune-ne cum merge.Bafta!

2 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Bine,normal sunt rau si ti-as fii raspuns urat dar de data asta fac o exceptie pentru ca stiu cum e.Iti las un mesaj privat pentru ca aici nu pot scrie.

| Johnd94 a răspuns:

Esti clasa a 9 a. Aseapta sa va cunoasteti, da-i putin timp. Incearca sa il atragi cu farmecul tau personal!:*
Inainte de toate, voi trebuie sa fiti prieteni, abia apoi sa ajungeti la o relatie. Nu grabi lucrurile si lasa timpul sa isi faca treaba, tu insa nu te lasa din a-i fi prietena! Incearca sa il iei si tu in brate si sa ii spui ca e special pentru tine.

Vreau sa imi spui si mie cum va fi pe mai tarziu.