| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile, am dat add unei fete pe Facebook de la mine din liceu, pe care nu o cunosc decat de pe coridor. Adica nu avem prieteni comuni si nu am scos niciodata vreun cuvant cu ea. Cand mi-a dat accept la cererea de prietenie mi-a scris la o poza "Mm m" straight face Ce vrea sa insemne asta?
Ps: Si eu sunt tot fata.

1 răspuns:
| KaRa23S a răspuns:

Pai poate sa insemne mai multe de ex: 1. A scris ca sa fie scris un comm in pozele tale si asteapta unu inapoi ori 2. Mm m poate veni de la mama mama ( ce frumusete mrg pricepi tu) ori 3. mm m asa si asa etc acum depinde tai un comentariu inapoi la o poza si vezi ce mai scrie.