| Ajutor12344 a întrebat:

Buna TPU. Acum câteva zile am făcut prima dat sex oral cu prietenul meu, de atunci am început sa facem mai multe zile la rând astfel el se termina in gura mea, îl pupam și după ma lingea și el. El baga câte un deget in mine dar nu știu dacă avea lichid preejaculator sau nu pe degete. Astăzi m-am trezit la 4 cu o senzație de greață și îmi vine sa vomit. Sunt însărcinată? Sunt încă virgina, nu am făcut actul in sine dar nu știu, ma sperie puțin aceasta greață. Eram pe ovulatie când s-a întâmplat totul. Va rog răspundeți-mi cu seriozitate

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti insarcinata esti doar proastă ca faci sex oral si ingiti sperma de aia ti se face rau ce sarcina vrei prin gură?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El baga câte un deget in mine Unde îl băga?

| dullcat a răspuns:

Buna.Greata specifica sarcinii apare abia dupa cateva saptamani.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poți fi gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Marius22222222222 a răspuns:

Daca nu se spala cred că de la miros și gust și grețuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un test de sarcină. De fapt faci mai multe teste de sarcină sa te asiguri ca nu afișează cu eroare.

| AmandinaDragan a răspuns:

Cat de cretina poti fi sa te f... un neterminat in gura, sa-ti umple gura si sa lingeti amandoi sperma. Acum te intrebi daca esti insarcinata!

| minrest a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Nu o lingea pe gura.

| ReZiSTorr a răspuns:

De la ghet ti s-o facut rau ca l-ai inghitit

Răspuns utilizator avertizat