| FyllPistruiatu a întrebat:

Acum mai nou cea mai aglumerata categorie este"Dragoste si sex" cu toate ca la ce intrebari se pun ar fi numai"Sex". Totui spun"scuzati categoria dar aici este cea mai vizitata". Pai asa ar trebui sa se elimine toate categoriile sa fie doar "Sex". Nu credeti ca ar trebui sa fie toate intrebarile la categoria lor?

3 răspunsuri:
| FyllPistruiatu explică:

*Toti spun

| CataC a răspuns:

Hello
E ipocrizie cretina, de parca ar posta accidental. Partea misto e ca sunt oameni care urmaresc doar 'Tehnologie' si 'Informatii Utilitare', nepasionati fiind de problemele sexuale ale membrilor.
Solutia e sa nu raspundem aici la nicio intrebare de genul, ca orice forma de dresaj in timp va da rezultate. happy
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si toti care nu respecta categoria si se scuza asa sunt cam cretini si mincinosi pe deasupra. Spun ca cea mai vizitata categorie e asta si se mai si scuza. Cea mai vizitata categorie este insa Jocuri PC/online.