| anonim_4396 a întrebat:

Nu este nici o intrebare. este o afirmatie. categoria Dragoste si Sex a devenit categoria diverse. postati si voi la categoriile corespunzatoare. nu va mai scuzati ca este cea mai vizualizata categorie. cea mai vizualizata este Adolescenti. sper ca nu mi-o luati in nume de rau, dar nu cred ca sunt singura care gandeste asa.

Răspuns Câştigător
| Tacii a răspuns:

Da,si dupa aceea spuneti(sqz pentru categorie)

4 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Am observat!straight face

| lastrockingangel a răspuns:

Ai foaarte mare dreptate...dar.tu de ce ai pus asta la dragoste si sex si nu la totul despre TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lastrockingangel: eu am pus-o aici, ca sa vada toti ceea ce ma deranjeaza. dar apoi o voi muta la Totul despre TPU happy

| Ylenia a răspuns:

Bine ziciwinking