| budy55 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care un intrebari aiurea si a categori diverse eu cred ca dejeaba pun ei o intrebare de technologie la categoria dragoste si sex zicand ca e cea mai vizitata m-am uitat la ei siam vzt ca daca nu pun la categoria care trebui nu ii raspund nimeni happy asa ca ar fi bine sa puneti intrebarile la categoria corespunzatoare happy

1 răspuns:
| HippTech a răspuns:

Cine esti tu sa judeci atatea persoane? Dumnezeu? Esti administrator TPU?

Fiecare pune ce vrea, si unde doreste atat timp cat adevaratii administratori accepta tineti gurita inchisa!

Daca eu vreau sa pun o intrebare de tehnologie in categoria dragoste si sex o PUN SI GATA!