| Elena_Laura_1996_HZ13 a întrebat:

Buna TPU (all ), am 18 ani :-), sunt virgina si mi-as dori sa-mi încep viata sexuală cu o tipa, insa nu stiu cum sa-i propun, desi i-am dat de inteles, dar nu prea vrea ( imi da de inteles ). Cum sa o " înnebunesc "? Sunt fata.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

A lesbian/homosexual nu este dereglare mintala

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa-ti rost de un vibrator

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O sa fie greu pentru ca societatea noastra cu mintea incuiata turbeaza cand vede pe strada lesbiene si homosexuali. invit-o la tine sa va uitati la un film, continuarea nu are rost sa o zic, va las pe voi

| Hakuouki a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Fata nu a specificat ca este lesbiana, doar ca ar vrea sa-si inceapa viata sexuala cu o fata, poate doar pentru ca se teme de acest act cu un baiat. Daca are alta dereglare mintala nu poti acuza societatea ca este incuiata la minte, nu crezi?

| Hakuouki a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu am spus asta...am spus ca exista posibilitatea ca fata de mai sus sa aiba asa ceva...sau poate nici nu este fata.

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Între-adevăr, însă nu-mi pasa, restul sunt detalii. Multumesc :-)

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru Hakuouki):

As avea altele mai bune de făcut. Multumesc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Hakuouki):

A lesbian/homosexual nu este dereglare mintala

| Prezidentul a răspuns:

De ce nu incerci cu un baiat? Sunt sigur ca iti gasesti partenerul daca incerci.

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru Prezidentul):

Pentru ca nu sunt atrasa. Multumesc :-)

| corbulalbrosu a răspuns:

Degeaba incerci daca nu are inclinatii lesbyene. Sansele de reusita sunt paractic nule.

| neutrino a răspuns:

Roag-o frumos sa-ti faca sarbatorile fericite, cu toate ca nu vad de ce ar face-o cu tine: faptul ca asa doresti tu nu este deloc suficient.

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru neutrino):

Pentru ca voiam sa-mi exprim sentimentele...:-). Multumesc happy.

| frostxtq a răspuns:

Daca si ea are aceleasi inclinatii sexuale ca si tine ar fi bine sa discutati lucrul acesta, daca o cunosti suficient de bine, ca sa stii la ce sate astepti, sa nu ai parte de dezamagiri.

| alin1317 a răspuns:

Incearca cu un baiat

| piratul a răspuns:

Daca totusi iti doresti neaparat, incearca propune-i si daca refuza spune-i ca a fost doar o gluma. Daca nu incerci nu poti sti niciodata ce ar fi putut fi.

| Lowerr a răspuns:

Un sfat... daca e fata atunci e o sansa ca ea sa nu fie atrasa de tine. si lumea barfeste, DACA printr-o minune acea fata are o atractie pentru tine gandeste-te ca e posibil sa-si ascunda sentimentele pentru ca nu vrea ca oamenii sa o critice pentru ca e lesbi, Dar daca vrei neaparat. Spune-i pe fata! Daca vezi ca nu ii place ideea spune-i ca era o gluma big grin stii. ca un Failsafe

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru Lowerr):

Nu -mi pasa, restul sunt detalii. Multumesc :-)