| ROBYROBIERTO a întrebat:

BUNA TPU.Am 13 ani. Am si eu o mica "problema". Vreau sa spun ca eu masturbez odata la 2 zile sau o data pe zi, cand simt sentimentul de ejaculare nu imi iese sperma(la varsta mea cred ca nu este normal)ci imi iese un fel de urina lipicioasa si cu o culoare alb spre transparent.Multa lumea va zice "Ca ce iti trebuie tie sperma la 13 ani" Dar eu am intrebat daca este normal ce mi se intampla, sunt in dezvolatre spermatozoizii sau este altceva.Multumesc foarte mult pentru seriozitate.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Da, e normal. În curând va deveni albicioasă, imediat ce se va termina dezvoltarea testiculelor tale.