| Fre3Style a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani si imi place mult de o fata... E cea mai placuta fata din scola si nu stiu cum sa o fac sa ma placa.

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Pai omule sa zic
daca are nevoie de ajutor sauc ceva o ajuti ii mai faci un compliment
daca vezi ca se uita la tine no baga in seama
e posibil sa vina singura la tine
de obicei cele mai dorite fete nu ii baga in seama pe aia care le fac curte mereu
bafta

2 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

@OLacrimăDeSânge
>uh
>ia
>mori!

| Măduleţu a răspuns:

Poi încearcă să te bagi şi uh în discuţi cu ia până ajungeţi la discuţi intime sau aşa ceva, încearcă să o impresionezi happy! Baftă!