| BogdanFodor1999 a întrebat:

Hei tpu.Am o intrebare.Cum pot sa am o iubita adica eu am o fatade care imi place dar nu stiu cum sa o fac sa ma placa.

Cine da raspunsul cel mai bun FUNDA.
Fara caterinca va rog.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ne dai nici o informatie pe care sa construim. Iti faci de lucru mai des pe langa fata, dar fara sa pari deplasat. Incearca sa gasesti preocupari comune cu ea. Vorbesti mai mult cu ea in pauze. Vezi daca poti sa gasesti drum comun cu ea dupa ore - dar iarasi atentie, sa nu fie deplasat, ca daca i se aprinde becul rosu nu mai ai ce face. O ajuti, o distrezi, o respecti, ii ceri parerea. Esti intotdeauna curat, ingrijit, imbracat frumos (dar nu ca un cocalar) si mirosi frumos (dar nu strident). Daca incepeti sa vorbiti mai des, o inviti undeva, ii duci o floare de cate ori va intalniti. Mai intreaba-ne cand ajungi acolo.

1 răspuns:
| AlecsandraAlecsandra a răspuns:

Ca sa te placa acea fata, parerea mea, este sa te porti foarte frumos cu ea si cand poti sa o ajuti de fiecare data. Funda?